×

FAQ

Czyli wszystko, co chcesz wiedzieć,
zanim zdecydujesz się na zakup naszych kursów.

Często zadawane pytania:


Czy warsztaty trzeba zainstalować na komputerze?

Nie! Wszystko, czego potrzebujesz to internet i urządzenie, na którym odtworzysz kurs – komputer, tablet, smartfon. Wystarczy się zalogować, aktywować kurs w swoim panelu użytkownika i… już.


Chcę kupić kurs w prezencie dla bliskiej osoby. Jak to zrobić?

Bardzo prosto! Podczas zakupu wybierz zakładkę „Kup na prezent” i wpisz swoją dedykację, którą chcesz umieścić na karcie prezentowej. Po dokonaniu płatności otrzymasz mailem kartę prezentową (w formacie .pdf), którą po wydrukowaniu podarujesz bliskiej osobie.


A jeśli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Jeśli w ciągu 14 dni od zakupu stwierdzisz, że kurs zupełnie Ci się nie podoba (i nie przeszedłeś więcej niż 30% jego zawartości), po prostu daj nam o tym znać. Zwrócimy 100% wpłaconej przez ciebie kwoty. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Niczym nie ryzykujesz!


Czy kolejność poszczególnych modułów jest ustalona, czy mogę dowolnie przerabiać ćwiczenia i wykłady z różnych modułów/działów?

Otrzymujesz dostęp do całego kursu od razu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznawać się z poszczególnymi etapami według własnych preferencji. Oczywiście możesz również cofać się do przerobionych już materiałów.


Czy jest jakiś określony czas, w którym muszę przejść cały kurs?

Nie. Obecnie wszystkie nasze kursy sprzedajemy bez ograniczeń czasowych.


Nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie?

Napisz do nas: pomoc@akademiamiastadzieci.pl


Z radością udzielimy Ci wszelkich informacji na temat naszych kursów i funkcjonowania platformy.